پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

وام طلا و سکه

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

داشتن یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

مدارک وام طلا

●مدارک هویتی (کارت ملی و شناسنامه)
●فاکتور خرید
●طلای مورد نظر
●حضور مالک

وام طلا برای چه افرادی مناسب است؟

●افرادی که ضامن معتبر و دسته چک ندارند
●افرادی که طلا دارند، اما مایل نیستند آن را به فروش برسانند
●افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند
●افرادی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند
●افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند

 
 

وام سکه و طلا چیست ؟

دریافت وام طلا و سکه در گروه وام‌های بدون ضامن قرار می‌گیرد. چرا که برای دریافت این نوع وام می‌توانید از سرمایه طلایی خود به‌عنوان نوعی ضمانت استفاده کنید. بسیاری از ما مقداری طلای زینتی داریم که تنها در زمان جشن‌ها مور استفاده قرار می‌دهیم. درحالی‌که می‌توان از این اندوخته ارزشمند برای دریافت وام نیز استفاده نمود تا بدون معرفی ضامن، مبلغی را که نیاز دارید را دریافت کنید. از این رو در این مطلب سعی داریم به روش دریافت وام با استفاده از ضمانت طلا اشاره کنیم. پس اگر در صدد فروش طلای خود هستید، دست نگه دارید و تا پایان این نوشته همراه ما بمانید.

وام طلا سریع ترین و ساده ترین روش دریافت وام و تامین نقدینگی است به همین دلیل به نام وام فوری شناخته می شود. با دریافت این وام دیگر نیازی نیست که طلای خود را بفروشید و دچار ضرر شوید. همچنین نیاز به ضامن، چک یا سفته ندارید و در اصل طلای شما ضامن شما می شود.
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید سرمایه خود را نگهدارید و معادل ارزشش وام دریافت کنید؟

وام افروز فرصتی فوق العاده برای شما متقاضیان در نظر گرفته است که بتوانید با سرمایه هایی مانند طلا، سیم کارت و خودرو وام فوری و بدون ضامن دریافت کنند.
به راحتی با ضمانت گذاشتن طلای خود، می توانید معادل 100 درصد ارزش آن را از ما وام بگیرید و مسئله مالی خود را حل کنید. یعنی علاوه بر اینکه سرمایه خود را حفظ کرده اید، مبلغ مورد نیازتان را هم تامین کرده اید.

چگونه با سکه و طلا وام بگیریم؟

در بانک‌ها و یا سایر موسسات امکان دارد شرایط دریافت وام طلا سخت باشند. اما گرفتن وام طلا شرکت وام افروز، با ساده‌ترین راه و در کوتاه‌ترین زمان امکان پذیر است. به عبارتی هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و همانطور که در بالا ذکر کردیم، کافیست طلای مورد نیاز را داشته باشید و مراحل زیر را طی کنید.

  • مقدار طلای خود را که قصد دارید به عنوان وام طلا، نزد شرکت وام  افروز بسپارید را آماده کنید.
  • با موسسه ما از طریق شماره و یا چت آنلاین درون سایت ارتباط برقرار کنید.
  • بعد از ارزشگذاری طلای خود، در کمترین زمان ممکن وام مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

شرایط دریافت وام سکه وطلا

انواع متنوع وام‌ها در موارد متفاوتی مانند میزان سود، مدارک مورد نیاز، تعداد اقساط و … با یکدیگر فرق دارند. شما برای گرفتن هر نوع وامی نیاز به یک ضامن نیاز دارید که گاهی اوقات ضامن شما سپرده و سرمایه است، گاهی اوقات هم یک شخص واجد شرایط ضمانت را قبول می‌کند. این در صورتی می‌باشد که در وام طلا ضامن شما طلای یا همان سرمایه شما است و نوعی وام بدون ضامن محسوب می‌شود. طلایی که ممکن است در صندوق و کشوهای خانه بدون استفاده قرار بگیرد و مدت زیادی هم از آن استفاده نکنید می تواند در کمترین زمان ممکن بدون فروش شما را به مبلغ مورد نیازتان برساند.

گرفتن این وام هیچ شرایط خاصی ندارد. شما می توانید معادل طلایی که به ضمانت می گذارید، وام فوری طلا دریافت کنید. یکی از دلایل پر درخواست بودن این وام این است که نیازی به ضامن، چک و سفته ندارید و در کمتر از یک ساعت پرداخت می شود. وام طلا فرصتی فوق العاده است که به شما کمک می کند که طلای خود را نفروشید.

دریافت وام در وام افروز شرایط خاص و پیچیده‌ای ندارد و شما می‌توانید معادل طلایی که به ضمانت می‌گذارید وام و تسهیلات مالی دریافت نمایید. این پرداخت به هیچگونه ضامن، چک یا سفته ای نیاز نداشته و در واقع طلای شما ضامن شما محسوب می شود.

با مراجعه حضوری به شرکت وام افروز و بعد از عقد قرارداد زیر نظر وکیل یا در دفتر اسناد رسمی، در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت می کنید.

بیشتر بخوانید: وام سیم کارت

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

زمان باز پرداخت وام سکه و طلا

پس از از سپردن طلای خود نزد وام افروز و عقد قرارداد، تعداد اقساط را خودتان طبق شرایط موجود از ۴ تا ۲۴ ماه تعیین خواهید کرد و در این مدت که طلای شما نزد شرکت به امانت نگه داشته می‌شود، در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک از آن محافظت می‌کنیم.

بعد از پرداخت هر قسط، می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید، طلای خود را دریافت کنید. برای امنیت بیشتر و آسودگی خاطر شما، همه طلا ها در صندوق امانات بانک نگه داری میشود.

مبلغ وام را نیز میزان طلای شما مشخص خواهد کرد. به عبارتی دقیقا میزان مبلغی که برای فروش طلای خود دریافت می‌کردید را وام می‌گیرد و پس از باپرداخت دوباره به سرمایه خود دسترسی خواهید داشت. در این صورت هم در مواقع حساس وام گرفته‌اید و هم سرمایه خود را حفظ نموده‌اید.

برای دریافت وام فوری و بدون ضامن همین حالا با ما تماس بگیرید.

مزایای دریافت وام سکه و طلا

همان طور که گفته شد وام طلا پردرخواست ترین و آسان ترین روش دریافت وام است. مزیت مهم این وام این است که شما بعد تحویل طلا و عقد قرارداد، همان لحظه وجه وام را دریافت می کنید. کل این فرآیند در کمتر از یک ساعت انجام می شود.
مزیت دوم این است که با پرداخت هر قسط، می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید، طلای خود را پس بگیرید. این اتفاق خیلی خوبی است که طلای خود را نفروخته اید و بعد از بازپرداخت وام، دوباره مالک آن شده اید.
سومین مزیت ساده و بدون دردسر بودن این وام است. شما به هیچ گونه ضامن، چک یا سفته ایی نیاز ندارید. طلای شما ،بهترین ضامن شما است تا بتوانید معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید.
از دیگر مزایای این وام این است که شرکت وام افروز به شما حق انتخاب میدهد که خودتان اقساط وام را مشخص کنید . در این زمینه کاملا با متقاضی همکاری میشود و هیچ اجباری برای تعیین زمان بازپرداخت از طرف ما نخواهد بود.

چرا وام باسکه و طلا ؟

متاسفانه با کم شدن سطح درآمد و نقدینگی در کشور، مردم و بازاریان با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار مواجه هستند که در این شرایط کسانی که به وام فوری از بانک‌ها نیاز دارند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانک‌ها باید مشکلی به مشکل خود اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم  در روال اداری بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام خود باشند.

آیا راه حلی آسان تر و سریع تر از این وجود دارد که فقط با ضمانت گذاشتن طلای خود ، معادل 70 الی 80 درصد ارزشش را وام دریافت کنید؟ وام طلا فرصتی فوق العاده است که شما طلای خود را نفروشید و حفظ سرمایه کنید.
حتما برای شما هم پیش امده که وقتی به مشکل مالی برمیخورید یا نیاز به سرمایه برای کسب و کارتان دارید، به فکر دریافت وام بیافتید. اما همان طور که میدانید گرفتن وام از بانک ها و موسسات اعتباری کار آسانی نیست. علاوه براینکه فرایند خیلی زمان بری دارد، داشتن چندین ضامن، چک و سفته نیز الزامیست .

در چنین شرایطی معمولا به فکر فروش دارایی های خود مانند طلا، خودرو و سیم کارت می افتیم . اما با توجه به تورم روز افزون و نوسانات قیمتی ، فروش سرمایه راه حل هوشمندانه ایی نیست و باعث می شود که در آینده متضرر شوید.
پیشنهاد ما به شما گرفتن وام طلا است. شرکت وام افروز بیش از 20 سال است که در زمینه وام سکه و طلا، وام روی سیم کارت و وام روی سند خودرو فعالیت می کند و برای شما متقاضیان شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید در کمتر از یک ساعت و بدون دردسر های اداری وام دریافت کنید.

در این اوضاع با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی مردم برای خرید و رونق کسب و کار، موسسه وام افروز به ارائه وام سکه و طلا در مقابل سپرده سکه و طلا روی آورده که هم کسب و کار خود را رونق دهد و هم مشکل مردمی که به نقدینگی نیاز دارند، حل شود. اگر چه سود وا‌م آن‌ها مقداری از سود بانک‌ها بیشتر است ولی در شرایطی که بانک نیاز فوری مردم را با وام بانکی تأمین نمی‌کند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط ایجاد جلوی راهشان قرار می دهد، سود بالاتر وام های خصوصی، طلافروشی ها و دفاتر خصوصی به مراتب بهتر از شرایط دست و پا گیر بانک می‌باشد و پرداخت فوری  مشکلات آنی مردم را حل خواهد کرد.

شماره تماس :

بیشتر بخوانید: وام روی سند ملکی

دریافت وام سکه و طلا یا فروش سکه و طلا ؟

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمتی طلا، فروش طلا اصلا راه حل خوبی نیست و شما بعد ها باید همان طلا را خیلی گران تر بخرید. راه حل هوشمندانه این است که شما سرمایه تان را از دست ندهید و از آن به عنوان ضمانت استفاده کنید تا مبلغ مورد نیازتون را وام بگیرید.
علاوه بر این ، ایده آل ترین شرایط این است که خودتان اقساط وام تان را مشخص کنید و طی 4 الی 24 ماه اقساط خود را پرداخت کنید.
پس نتیجه می گیریم که وام طلا یک مزیت است و کمکتان می کند که طلای خود را نفروشید و سرمایه ارزشمندتان را به خاطر مسائل مالی از دست ندهید. از طرفی گرفتن وام طلا هیچ کدام از دردسر های وام های بانکی را ندارد و در کمتر از یک ساعت مبلغ مورد نیاز شما را تامین می کند.
اگر این مقاله را می خوانید، احتمالا به دنبال راه حلی برای مسئله مالی خود هستید و می خواهید بهترین روش دریافت وام را انتخاب کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

چرا دریافت وام سکه و طلا در مقابل فروش آن به‌صرفه است؟

با توجه به نوسانات بازار طلا، سکه و ارز، فروش این سرمایه ارزشمند در این شرایط کار سنجیده‌ای به نظر نمی‌رسد. اما بسیاری از افراد از روی اجبار برای برطرف کردن مسئله مالی فوری خود مجبور به فروش طلا می‌شوند.

در این موقعیت وام طلا درواقع ساده‌ترین و در دسترس ترین نوع وام محسوب می‌شود که روند دریافت آن نیز به سرعت طی می‌شود. به عبارتی وام طلا این امکان را ایجاد خواهد کرد که بدون فروش طلای خود، مسئله‌ی مالیتان را برطرف نمایید. همچنین برای تسویه تسهیلاتی که به شما ارائه می‌شود نیز راه‌های مختلفی وجود دارد که وام افروز بر اساس خواسته مشتری انجام می‌گیرد.

از دیگر مزایای این روش دریافت وام می‌توان به دریافت کمتر از یک ساعت اشاره نمود که در کمترین زمان ممکن شما را به مبلغ مورد نیازتان می‌رساند. دریافت تسهیلات یا وام بانکی آن‌هم در زمان مورد نیاز همواره یکی از دغدغه‌های اصلی افراد به‌خصوص قشر ضعیف جامعه می‌باشد که با ضمانت طلا و حفظ سرمایه خود می‌توانند این مشکل را برطرف نمایند.

شماره تماس :

بیشتر بخوانید: وام افروز

سکه و طلای خود را نفروشید!

تحلیلگران اقتصادی همیشه نگه داری طلا را توصیه کرده اند. سالیان سال است که طلا یک سرمایه گذاری امن و پرسود در ایران به حساب می آید. یکی از اصلی ترین مواردی که طلا ارزش فراوانی دارد این است که مهم نیست که چه اتفاقی برای اقتصاد جهانی بیفتد ، طلا یک دارایی ملموس است که شما همیشه آن را با خود خواهید داشت.
خیلی مهم است که در هر شرایطی که هستید ، اولویت اصلیتان حفظ سرمایه باشد. اگر برایتان مشکل مالی پیش آمد یا نیاز به نقدینگی برای گسترش کسب و کارتان دارید ، به دنبال بهترین راه حل باشید و سریعا تصمیم به فروش دارایی های خود نگیرید.
با توجه به عدم ثبات اقتصادی در کشورمان ، فروختن طلا ، خودرو و سیم کارت اصلا کار هوشمندانه ایی نیست.
چرا وقتی می توانید معادل ارزش طلای خود ، وام آنی بگیرید ، اقدام به فروش کنید ؟ چرا وقتی شرایط دریافت وام انقدر آسان و سریع شده است ، از این فرصت برای حفظ سرمایه استفاده نکنیم ؟ همین حالا با ما تماس بگیرید . همه ی هدف ما این است که شرایطی ایده آل و مطمئن برای شما مهیا کنیم تا خیلی سریع و آسان وام خود را دریافت کنید.

فروش سکه و طلا یا دریافت وام؟

تمام سرمایه گذاری‌ها با هدف کسب سود و تبدیل آن به پول نقد انجام می‌پذیرند، به هرحال قصد شما از سرمایه گذاری در هر بازاری این می‌باشد که روزی پول خود را نقد کنید و از سود آن استفاده نمایید.

با توجه به نوسانات بازار طلا و سکه فروش این سرمایه‌های ارزشمند در این شرایط کار سنجیده ای به نظر نمیرسد، و امکان دارد ضرر مالی زیادی برای شما به همراه بیاورد، حتی ممکن است در آینده حسرت بخورید که چرا سرمایه‌ای فروختید اکنون چند برابر همان قیمت دارد. اما بسیاری از اشخاص به ناچار برای برطرف نمودن مسئله مالی خود مجبور به فروش طلای خود خواهند شد.

وام طلا این امکان را ایجاد خواهد کرد که بدون فروش طلا یا همان سرمایه خود، مسئله ی مالی خود را برطرف کرده و دقیقا معادل ارزش آن پول دریافت کنید.

گرفتن وام طلا پیچیدگی نداشته و در وام افروز هر مبلغی که وام بگیرید، معادلش به نرخ روز طلایش محاسبه شده و در صورتی که ارزش طلا با مبلغ وام و کارمزد روی هم برابر باشد، طلا را به عنوان ضمانت می‌پذیریم.

بیشتر بخوانید: وام روی سند خودرو

از کدام چه جایی وام سکه و طلا بگیریم؟

برای بسیاری از افراد علاقه‌مند به دریافت وام با ضمانت طلا این سوال به وجود می‌آید که وام خود را از کجا دریافت نمایند. مجموعه وام افروز به عنوان یک شرکت ثبت شده معتبر و قابل اطمینان با بیش از 20 سال سابقه  یک مجموعه معتبر برای دریافت وام طلا  محسوب می‌شود که رضایت مشتریانش پشوانه اعتماد شما خواهد بود.

شماره تماس :

وام افروز ارائه دهنده وام سکه و طلا

  • از مهم‌ترین مزیت‌های این وام می‌توان به سریع بودن روند دریافت آن اشاره نمود. این نوع از وام بهترین روش برای برآورده کردن نیاز ناگهانی به پول است، چه برای فعالیت‌های تجاری، چه برای تحصیل فرزندتان و یا ازدواج آن‌ها و هر نیازی دیگر بهتر است به جای فروش سرمایه را حفظ نمایید.
  • در وام با ضمانت طلا نیازی به گذاشتن سپرده بانکی برای دراز مدت ندارید و همچنین برای دریافت آن نیاز نیست مدت‌ها منتظر بمانید تا نوبت شما بشود.
  • از مزایای دیگر وام فوری بدون ضامن بودن آن می‌باشد. در این نوع وام شما نیازی به ضامن ندارید، همچنین برای دریافت آن هیچ چک و سفته‌ای هم نیاز نمی‌باشد و تنها ضمانت شما همان طلایی است که نزد ما قرار می‌دهید. همین امر مهم پیچیدگی‌های دریافت وام طلا را کاهش می‌دهد.
  • نرخ سود نیز یکی از موضوعات مهم در زمینه دریافت وام طلا است که وام مذکور با سود کم از نرخ سود مناسبی هم برخوردار می‌باشد.

بهترین زمان دریافت وام

بزرگ ترین و موفق ترین شرکت های دنیا در زمان چالش هایشان ، از وام استفاده می کنن . مسئله مهم این است که شما باید هوش مالی داشته باشید و شرایط خود را دقیق بسنجید. چه بسا گرفتن وام در زمان درست و مدیریت آن بتواند برایتان سود آور باشد. اگر برنامه و استراتژی مالی مشخصی داشته باشید ، دریافت وام می تواند کمک بزرگی برایتان باشد.
اگر میدانید که دریافت وام می تواند مسئله مالی شما را حل کند یا کسب و کارتان را رونق ببخشد ، پس معطل نکنید و همین امروز اقدام کنید. همچنین بسیار مهم است که برای بازپرداخت وام خود برنامه داشته باشید. در این صورت شما هم به هدف حفظ سرمایه خود رسیده اید و هم مبلغ مورد نظرتان را تامیین کرده اید. بنابراین بهترین زمان دریافت وام بستگی به برنامه ریزی شما و هوش مالیتان دارد.
امروزه وام طلا ، وام خودرو و وام سیم کارت، پردرخواست ترین و محبوب ترین انواع وام هستند. اصلی ترین دلیل پرمتقاضی بودن این وام ها این است که فوری و در کمتر از یک ساعت پرداخت می شوند. از دلایل دیگر می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارند.بدون ضامن ، چک یا سفته ، می توانید معادل ارزش دارایی تان وام دریافت کنید.

روش های دیگر دریافت وام

اگر مقدار طلایی که داریم کم باشد ، چه روش دیگری برای دریافت وام پیشنهاد می کنید ؟
وام سیم کارت و وام خودرو خدمات دیگری هستند که شرکت وام افروز ارائه می دهد. شما دیگر مجبور به فروش سرمایه های ارزشمند خود نیستید. با داشتن سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه ، می توانید 100 درصد ارزش آن را وام فوری دریافت کنید. همچنین می توانید 50 الی 60 درصد ارزش خودرو خود را ، از ما وام بگیرید.
وام سیم کارت و خودرو نیز فرصت های فوق العاده ایی هستند که در اختیارتان قرار دادیم تا گرفتن وام را برای شما آسان کنیم . ما همه ی تلاش خود را کرده ایم تا شما با هر شرایطی بتوانید با ضمانت گذاشتن سرمایه های خود تامین نقدینگی کنید و مسئله مالی خود را حل کنید.

شماره تماس :

بیشتر بخوانید: جذب سرمایه گذار

کدام وام برای ما مناسب تر است؟

توجه داشته باشید که هر کس مطابق با شرایط خودش بهترین وام را دریافت می‌کند. بنابراین یک روش و راحل برای همه افراد پاسخگو نیست و بهتر است برای فهمیدن این با موسسه‌ی معتبری تماس بگیرید تا آن‌ها با بررسی شرایط شما بهترین راه را پیش رویتان قرار دهند و ما در وام زرین با بهترین مشاوران ضمن ارائه مشاوره کابردی و پاسخگویی به سوالاتتان، بهترین روش ممکن با توجه به میزان و نوع سرمایه‌ای که دارید را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بنابراین بهترین کار است که پیش از هر اقدامی ابتدا با ما موسسه‌ ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با در نظر گرفتن تمامی مسائل، بهترین راه را پیش رویتان قرار دهند.

سخن پایانی

وام طلا سریع ترین و ساده ترین شیوه دریافت وام و تامین نقدینگی می‌باشد و به همین دلیل هم به نام وام فوری شناخته می شود. با دریافت این وام دیگر نیازی نمی‌باشد که طلای خود را بفروشید و متضرر شوید.

امروزه وام با ضمانت طلا، وام با خودرو و سیمکارت، پردرخواست ترین و محبوب ترین انواع وام محسوب می‌شوند. اصلی ترین علت پرمتقاضی بودن این وام ها این می‌باشد که فوری و در کمتر از یک ساعت به شما پرداخت می شوند. از دلایل دیگر  نیز می‌توان به این موضوع اشاره نمود که هیچ شرایط خاص و پیچیده‌ایی نداشته و بدون ضامن، چک یا سفته ، می توانید معادل ارزش داراییتان وام دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با وام زرین تماس بگیرید تا از بهترین روش برای حل مشکل خود استفاده نمایید.

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

وام افروز

  • مجموعه وام افروز

    کلیه خدمات خود را در بخشهای ملکی و خودرویی و سیم کارت و طلا در قالب خرید و فروش و مبایع نامه رسمی و قانونی فی ما بین سر مایه گذار و سرمایه پذیران عزیز تهیه و تنظیم می گردد.که خریدار با با دو روش فروش اقساطی و یا اجاره به شرط تملیک و یا مضاربه ای از شخص فرو شنده که سرمایه گذار می باشد که قبلا با هم به توافق رسیده اند منعقد می گردد و شخص خریدار یا همان سرمایه پذیر با باز پرداخت کلیه اقساط و یا اجاره به شرط تملیک و تسویه حساب کامل کلیه اسناد و مدارک در اسناد رسمی به نام ایشان انتقال می گردد و لازم به ذکر است که سود سرمایه گذار طبق نرخ نامه بنکداری طلا و سکه که 7 درصد اعلام گردیده محاسبه می شود و کارمزد مجموعه وام افروز طبق توافق طرفین و رضایت مندی طرفین معامله دریافت خواهد شد.ما دذ کلیه مراحل در کنار شما سروران گرام خواهیم بود.

فهرست مطالب

بازدیدها: 2559