پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

لطفا قبل از تماس، از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

ارائه یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت 0912 برای دریافت وام فوری الزامی است.

هم چنین سرمایه گذاران محترم  روی هرکدام از موارد فوق با ضمانت های معتبر و سود دهی بالا می توانید با مجموعه وام افروز همکاری داشته باشید.

چالش های گرفتن وام با سند ملک

چالش های گرفتن وام با سند ملک

فهرست مطالب

در این مطلب با ما همراه باشید تا با چالش های گرفتن وام با سند ملک آشنا شوید. وقتی شما احتیاج به نقدینگی برای تامین مالی خانواده و حل مشکلات خود دارید بهتر است به جای فروش ملک به فکر دریافت وام از موسسه یا بانک باشید. دریافت وام با سند ملکی مزایای خاص خود را دارد. شما می‌توانید در عین حال که ملک خود را حفظ کرده‌اید و مشکل مالی را برطرف سازید. علاوه بر آن احتیاجی به بازگرداندن یکباره وام نیست.

ماهانه مبلغی را به عنوان اقساط در نظر گرفته و بعد از یک الی ۲ سال کل وام را تسویه می‌شود. منظور از دریافت وام بدون ضامن سند ملکی یعنی شما ۶۰ الی ۸۰ درصد ارزش ملک خود را وام دریافت خواهید کرد. همانطور که دریافت وام مزیت‌های خاص خود را دارد با چالش‌های زیادی نیز همراه است. در ادامه تمامی چالش‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

آشنایی با چالش‌های وام با سند ملک

در گرفتن وام با سند ملک، چند چالش ممکن است وجود داشته باشد. در بخش زیر به چند مورد از چالش های گرفتن وام با سند ملک اشاره شده است:

۱) هدف از دریافت انواع وام ملکی

بهتر است قبل از دریافت وام ملکی از بانک یا موسسه مالی و اعتباری مطمئن شوید که هیچ محدودیتی برای خرج کردن آن وجود ندارد. شما می‌توانید در بعضی از بانک‌ها و موسسات وام بر روی ملک را بکیرید، ولی توجه کنید که محدودیتی برای مصرف آن وجود دارد. به طور مثال بانک تاکید می‌کند که مبلغ دریافتی را برای تعمیر یا نوسازی منزل به کار ببرید. در حالی که در شرکت وام افروز محدودیتی برای خرج کردن وام قائل نشده‌اند. شما می‌توانید برای هزینه درمان بیماری، سرمایه‌گذاری، خرید اتومبیل و… وام بر روی سند ملک را دریافت کنید.

۲) ارزیابی ارزش ملک

از چالش های گرفتن وام با سند ملک، ارزیابی ارزش ملک است. میزان ارزش ملک شما توسط کارشناس مورد تایید بانک و موسسات مالی و اعتباری، تعیین می‌شود. در واقع برای دریافت وام علاوه بر میزان درخواستی شما، ارزش ملک است که اجازه می‌دهد شما مبلغی بین ۲۰ میلیون تا ۲۰ میلیارد تومان را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید، برای دریافت وام از موسسه ملک در تهران، کرج و حومه تهران مستقر باشد. در واقع میزان وام بر روی سند ملک برابر با ۶۰ الی ۸۰ درصد ارزش ملک است.

 

چالش های گرفتن وام با سند ملک

 

۳) آشنایی با شرایط بازپرداخت و نرخ بهره وام بر روی سند ملکی

البته شرایط بازپرداخت و نرخ بهره وام بر روی سند ملکی در مراکز مختلف متفاوت است. وام‌هایی را انتخاب کنید که قدرت بازپرداخت آن را به صورت ماهانه یا مضاربه داشته باشید. برای این منظور می‌توانید با کارشناسان و کارمندان بانک یا موسسه مالی در ارتباط باشید تا آنها توضیحات بیشتری در مورد شرایط بازپرداخت و نرخ بهره در اختیار شما قرار دهند. در شرکت وام افروز شرایط بازپرداخت وام سند ملکی در اختیار شما است.

  • اعطای وام و تسهیلات در این شرکت کاملاً شرعی بوده بنابراین در سری که برای آن در نظر می‌گیرند ۷ درصد است.
  • زمان بازپرداخت وام اقساطی از ۴ تا ۲۴ ماه است. شما می‌توانید در بازپرداخت اقساطی علاوه بر سود وام، مقداری از اقساط را پرداخت کرده تا بعد از دو سال کل مبلغ را تسویه کنید.
  • برای بازپرداخت وام می‌توانید روش مضاربه را نیز انتخاب کنید. در روش مضاربه ماهانه سود ناچیز وام را به شرکت واریز می‌کنید و بعد از اتمام قرارداد کل مبلغ وام را به یکباره تسویه خواهید کرد.
  • شرکت این امکان را فراهم کرده است تا وام را زودتر از موعد مقرر نیز تسویه کنید همین امر باعث می‌شود تا از پرداخت سود اضافی نیز مبرا شوید.

توصیه می‌کنیم اگر مفهوم شرایط بازپرداخت و نرخ بهره وام برای شما چالش برانگیز است حتماً با کارشناسان در تماس باشید تا آنها اطلاعات تخصصی بیشتری را در اختیارتان قرار دهند.

۴) وام بدون ضامن

در اکثر بانک‌ها علاوه بر اینکه سند ملک شما به عنوان تضمین در بانک نگهداری می‌شود، احتیاج به ضامن کارمند یا ضامن بازاری با پروانه کسب خواهید داشت. با توجه به شرایط اقتصادی و سخت‌گیری‌هایی که در ادارات دولتی و خصوصی وجود دارد، ارائه گواهی کسر از حقوق تنها برای بستگان درجه یک امکان‌پذیر خواهد بود. مطمئناً یافتن ضامن برای تمامی وام گیرندگان امکان‌پذیر نیست.

شرکت وام افروز این مشکل را به راحتی حل کرده است. شخص تنها با ارائه سند مالکیت و دیگر مدارک معتبر در چند روز می‌تواند وام ضروری بدون ضامن را دریافت کند. بعد از ارزیابی ارزش ملک و اصل بودن مدارک توسط کارشناس، شما به دفترخانه مراجعه کرده و تحت نظارت وسیله حقوقی قرارداد را امضا خواهید کرد.

تنها چند ساعت بعد از امضای قرارداد مبلغ وام به حساب واریز خواهد شد. توصیه می‌کنیم پروسه امضای قرارداد را به همراه یک وکیل از جانب خود انجام دهید. وکیل می‌تواند قبل از امضا کردن قرارداد توسط شما، تمامی بندها و تبصره‌های قرارداد را مطالعه کرده و از شرعی و قانونی بودن آن مطمئن شود.

 

چالش های گرفتن وام با سند ملک

 

۵) مستندات و شرایط قانونی

مستندات و شرایط قانونی در بانک‌های دولتی کاملاً پیچیده بوده و نیازمند مدارک گوناگونی از جمله اسناد مالکیت، بازکردن حساب، کارکرد بالای حساب، داشتن سپرده چند ماهه است. در حالی که مستندات و شرایط قانونی در شرکت وام افروز بسیار آسان بوده و پیچیدگی چندانی ندارد. شما تنها با فراهم کردن مدارکی زیر می‌توانید در کوتاه مدت وام مصرف کنندگان را دریافت کنید:

  • سند شش دانگ ملک که به اسم وام گیرنده باشد.
  • سند تک برگ یا منگوله‌دار باشد.
  • سند دارای پایان نامه یا بنچاق‌نامه باشد.
  • مدارک هویتی مالک ساختمان از جمله شناسنامه و کارت ملی

 

همچنین بخوانید: دریافت وام سند خودرو

 

کلام آخر

علاوه بر چالش های گرفتن وام با سند ملک، باید به مدت زمان دریافت وام نیز اشاره کرد. به طور معمول تهیه مدارک مورد نیاز، افتتاح حساب، خواباندن مبلغی به عنوان سپرده در بانک‌ها جهت دریافت وام سند ملکی، پروسه زمانبر بوده و ۱ الی ۶ ماه زمان احتیاج دارد. در حالی که در شرکت وام افروز زمان دریافت وام کاهش چشمگیری دارد. ارزیابی ارزش ملک، بررسی اصل بودن اسناد، تعیین مبلغ وام، تعیین شرایط بازپرداخت وام، عقد قرارداد نامه، امضا قرارداد نامه، واریز مبلغ وام به حساب وام گیرنده تنها در ۱ الی ۳ روز کاری انجام می‌شود.

اگر مشتاق دریافت وام فوری با سند ملکی هستید حتما با کارشناسان و متخصصین ما در تماس بوده و اطلاعات کامل‌تری از آنها دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات