پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

لطفا قبل از تماس، از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

ارائه یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت 0912 برای دریافت وام فوری الزامی است.

هم چنین سرمایه گذاران محترم  روی هرکدام از موارد فوق با ضمانت های معتبر و سود دهی بالا می توانید با مجموعه وام افروز همکاری داشته باشید.

وام فرزندآوری چگونه است؟

وام فرزندآوری

فهرست مطالب

وام فرزندآوری چگونه است؟ اگر قصد دارید درباره وام فرزند آوری اطلاعات بیشتری کسب کنید، در این مقاله با ما همراه باشید. وام ها یکی از بهترین و مناسب ترین راه حل ها برای کاهش هزینه ها و بهبود شرایط محسوب می شوند. همانطور که می دانید امروزه وام های مختلفی از طریق بانک ها به مردم ارائه می شوند که هر یک دارای شرایط مختلفی هستند و افراد می توانند با ارائه مدارک لازم برای دریافت این وام ها اقدام کرده باشند.

یکی از انواع وام های پر طرفدار در دنیای امروز، وام فرزند آوری است. این وام می تواند در شرایط سخت بخش زیادی از مسائل مالی شما را پوشش دهد. علت اصلی ارائه این نوع وام، بالا رفتن میانگین سنی افراد جامعه و همچنین عدم وجود انگیزه کافی برای فرزند آوری می باشد. به همین دلیل وام فرزند آوری می تواند روش مناسبی برای مقابله با پیری جمعیت به شمار بیاید و تا به حال دولت از این روش برای کنترل جمعیت استفاده کرده است.

همچنین بخوانید: اخذ وام سیمکارت

درباره وام فرزند آوری و ویژگی‌ های آن

وام فرزند آوری یکی از انواع محبوب وام ها شناخته می شود. که به خانواده هایی که به تازگی نوزاد جدیدی را به دنیا آورده اند اختصاص داده می شود. همانطور که می دانید متولد شدن فرزند تصمیمی بسیار حیاتی است که افراد باید توجه زیادی به این مسئله داشته باشند و با هدف معین و ارزشمندی یک انسان را به این دنیا وارد کنند. بر همین اساس امروزه بسیاری از خانواده ها به دلایل مختلف به سراغ این مسئله نمی روند و دولت تصمیم گرفته است تا با اعطای تسهیلاتی نظیر وام های فرزند آوری شرایط را برای این خانواده ها ساده تر سازد.

وام فرزند آوری دارای مبالغ مختلفی است که بر اساس تعداد اعضا و فرزندان آن خانواده تعیین می شود. همچنین این مسئله نیز اهمیت زیادی دارد که نوزاد به دنیا آمده فرزند چندم خانواده می باشد.

 

وام فرزندآوری

 

شرایط مورد نیاز برای دریافت وام فرزند آوری

پس از پاسخ به سوال وام فرزندآوری چگونه است؟ بهتر است با شرایط مورد نیاز برای دریافت این وام نیز آشنا شوید. همانطور که می دانید وام فرزند آوری به خانواده های دارای نوزاد تازه متولد شده اختصاص داده می شود. این خانواده ها می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و مورد نیاز، برای دریافت این وام اقدام کنند. در وهله اول دقت داشته باشید که درخواست کننده این وام باید تابعیت ایرانی داشته باشد. این وام به اتباع خارجی داده نمی شود. همچنین توجه کنید که فرزند شما باید در ایران متولد شده باشد. این وام به خانواده هایی که فرزند خود را در سایر کشور ها و در خارج از ایران به دنیا می آورند، داده نمی شود.

خانواده هایی که به تازگی دارای فرزند شده اند دقت داشته باشند که تا مدت ۲ سال می توانند برای دریافت این وام درخواست دهند. این وام می تواند تا این بازه زمانی در اختیار آن ها قرار بگیرد. همچنین بهتر است بدانید که وام فرزند آوری تنها به خانواده هایی اختصاص داده می شود که نرخ باروری در شهر زادگاه پدر خانواده، از ۲.۵ کمتر بوده باشد.

مدارک مورد نیاز دریافت وام فرزند آوری

بهتر است بدانید که اگر قصد دریافت وام فرزند آوری را دارید می توانید به صورت اینترنتی درخواست خود را در سامانه ثبت کنید. بر همین اساس باید درباره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی اطلاعات لازم را بدست آورید. مهم ترین مدارک برای ثبت نام اینترنتی وام فرزند آوری مشخصات کارت ملی و شناسنامه پدر و مادر، مشخصات شناسنامه نوزاد، محل سکونت درخواست دهنده وام، کد پستی محل سکونت و کد رهگیری سامانه تسهیلات وام فرزند مورد نیاز است.

همچنین مدارک مشخصی برای ارائه کردن آن ها به بانک وجود دارد که شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه پدر، مادر و نوزاد، کپی کارت ملی و شناسنامه ضامن و یک فقره سفته می باشد که باید در زمان لازم به بانک ارائه شود.

 

وام فرزندآوری

 

بخوانید: وام سند ملکی

جمع بندی

در این مطلب به سوال وام فرزندآوری چگونه است؟ پاسخ داده شد. بر اساس آنچه گفته شد دانستیم که وام فرزند آوری یکی از مهم ترین و محبوب ترین وام های موجود در کشور است که از شرایط خاصی برخوردار است. خانواده های دارای فرزند تازه متولد شده می توانند تا مدت زمان ۲ سال برای دریافت این وام اقدام کنند. بر اساس زمان بندی تعیین شده به پرداخت آن بپردازند. وام افروز یکی از فعال ترین مجموعه های حال حاضر کشور در این زمینه است که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات