پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

لطفا قبل از تماس، از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

ارائه یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت 0912 برای دریافت وام فوری الزامی است.

هم چنین سرمایه گذاران محترم  روی هرکدام از موارد فوق با ضمانت های معتبر و سود دهی بالا می توانید با مجموعه وام افروز همکاری داشته باشید.

مراحل و مدارک اخذ وام سیم کارت ۹۱۲ با کد 3

وام سیم کارت ۹۱۲ با کد 3

فهرست مطالب

در این مطلب به مراحل و مدارک اخذ وام سیم کارت ۹۱۲ با کد 3 اشاره شده است. امروزه دریافت وام مصرف کنندگان، از بانک‌ها کار سخت و پیچیده‌ای است. مهم‌ترین دلیل پیچیده بودن دریافت وام از بانک‌ داشتن ضامن چک و سفته است. در ادامه مقاله می‌خواهیم مراحل و مدارک اخذ وام سیم کارت ۹۱۲ با کد ۳ را به طور کامل به شما معرفی کرده و شرایط آن را توضیح دهیم. مطمئناً دریافت وام با سیم کارت ۹۱۲ بسیار آسان بوده و علاوه بر کد ۳ شما می‌توانید از کدهای ۱ و ۲ نیز برای دریافت وام اقدام کنید.

شرایط دریافت وام سیم کارت چگونه است؟

دریافت وام سیم کارت ۹۱۲ با کد ۳ چندان پیچیده نیست. مهمترین شرایط آن عبارتند از:

  • شما به اندازه ۹۰ درصد ارزش روز سیم کارت می‌توانید وام دریافت کنید.
  • وام دریافت شده در کمتر از ۱۵ دقیقه به حساب شما واریز شده و زمانبر نیست.
  • تنها مدرک لازم برای دریافت وام ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارت ۹۱۲ کد ۳ است ‌
  • هر وقت احتیاج به پول نداشتید می‌توانید وام را بازگردانده و سند مالکیت را از دفتر پیشخوان موبایل دریافت کنید.
  • اگر وام زودتر از موعد مقرر تسویه شود سود آن به صورت روز شمار محاسبه شده و وام گیرنده مجبور نیست سود بیشتری را واریز کند.
  • شرایط دریافت وام و بازپرداخت آن کاملاً شرعی و قانونی بوده و توسط مراجع ذیصلاح تایید شده است.

آیا قرارداد قانونی برای دریافت وام وجود دارد؟

چون شرایط اخذ وام سیم کارت ۹۱۲ کد ۳ کاملاً شرعی و قانونی است. بنابراین قرارداد قانونی بین وام گیرنده و شرکت اخذ شده و در همان روز رونوشت قرارداد تحویل وام گیرنده می‌شود. وام گیرنده می‌تواند تمامی مفاد قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده و پس از اطمینان آن را امضا کند.

وام سیم کارت ۹۱۲ با کد 3

باز پرداخت وام سیم کارت تا چند ماه میباشد؟

یکی از ویژگی‌های برتر دریافت وام بدون ضامن سیم کارت مدت زمان بازپرداخت آن بوده و وام گیرنده می‌تواند آن را انتخاب کند. وام گیرنده می‌تواند کل مبلغ را در یک ماه و یا در ۱۲ ماه به صورت قسطی یا کلی بازگرداند. در واقع دوره بازگشت وام ۱ تا ۱۲ ماه است. اگر وام گیرنده بتواند وام را سریعتر بازگرداند سود آن به صورت روز شمار کسر خواهد شد.

آیا امکان تسویه حساب زودتر از موعد قرارداد امکان پذیر است؟

با توجه به مطالب ذکر شده کاملاً مشخص است که مصرف کننده می‌تواند در هر زمان وام دریافتی را بازگرداند. تسویه حساب زودتر از موعد قرارداد باعث می‌شود تا مصرف کننده سود اضافه پرداخت نکند. اگر وام گیرنده موفق شود، وام دریافتی سرمایه گذاری مطمئن انجام دهد قادر خواهد بود در چند ماه این وام را بازگردانده و چون سود وام روزشمار است هزینه زیادی برای او نخواهد داشت.

آیا سیم کارت نزد وام گیرنده می ماند؟

سیم‌کارت هویت وام‌گیرنده را نشان می‌دهد و به عنوان ضمانت برای بازپرداخت وام به کار می‌رود. دفتر پیشخوان موبایل فقط سند سیم کارت را به عنوان ضمانت نگه‌داری می‌کند تا وام‌گیرنده موظف به پرداخت اقساط وام باشد. این روش به او امکان می‌دهد تا اعتماد خود را به عنوان یک وام‌گیرنده اثبات کرده و وام را دریافت کند.

برای اعتمادسازی قرارداد دریافت وام یا سند وام به وام‌گیرنده تحویل داده می‌شود تا زمانی که اقساط وام تمام شده و به طور کامل بازپرداخت شود. در واقع تنها سند سیم کارت به عنوان ضمانت نگه‌داری می‌شود تا زمان تسویه وام تمام شود. این روش به صاحب سند اطمینان می‌دهد تا وام بازگشت داده شده و امنیت مالی خود را حفظ کند.

همچنین بخوانید: اخذ وام طلا و سکه

تفاوت بازپرداخت به صورت اصل و فرع و مضاربه چیست؟

بازپرداخت وام ضروری به صورت اصل و فرع و مضاربه در مورد بازپرداخت وام‌ها می‌باشد. در بازپرداخت به صورت اقساطی، وام گیرنده موظف است هر ماه قسمتی از اصل پول و سود آن را پرداخت کند. این روش به او امکان می‌دهد تا با پرداخت مقادیر کوچکتر به مرور زمان وام را تسویه کند. در صورت عدم امکان پرداخت اقساطی، بازپرداخت به صورت مضاربه انجام می‌شود.

در این روش، وام گیرنده هر ماه فقط مبلغ سود وام را پرداخت می‌کند. در پایان دوره، مبلغ اصل وام را یکجا تسویه می‌کند.در هر دو روش، وام گیرنده موظف است مطابق توافقات قراردادی که امضا کرده، پرداخت‌های لازم را به موقع انجام دهد. انتخاب بین این دو روش بستگی به شرایط مالی و اقتصادی فرد و وضعیت وام گرفته شده دارد.

وام سیم کارت ۹۱۲ با کد 3

درصد سود وام سیمکارت چقدر است؟

در سطح سود وام سیم کارت کمتر از ۱۰ درصد بوده و یک مبلغ ناچیز است. البته امکان دارد درصد آن نیز کاهش یا افزایش یا بد چون برای تعیین درصد سود وام سیم کارت مدت زمان و شرایط پرداخت آن را مبنا قرار می‌دهند. در کل دریافت وام با سیم کارت ۹۱۲ یک سرمایه گذاری بدون ریسک بوده و شخص می‌تواند ۹۰ درصد ارزش سیم کارت را بدون ضامن و کاغذ بازی به راحتی دریافت کند.

چقدر زمان لازم است تا مبلغ وام به حساب واریز شود؟

برخلاف وام‌های دیگر که معمولاً چند ماه طول می‌کشد تا مبلغ آن به حساب شخص واریز شود، باید بدانیم وام سیم کارت ۹۱۲ با کد ۳ به عنوان وام فوری شناخته می‌شود. وقتی گیرنده وام به دفتر خدماتی وارد شده و اقدامات لازم را برای دریافت وام انجام می‌دهد، تنها ۱۵ الی ۳۰ دقیقه پس از امضای قرارداد مبلغ وام به حساب شخصی فرد واریز می‌شود. در واقع می‌توان گفت وام سیم کارت یکی از آسان‌ترین و کم زمان‌ترین وام‌‌ها است.

بخوانید: جذب سرمایه گذار

کلام آخر

در این مقاله، مراحل و مدارک اخذ وام سیم کارت ۹۱۲ با کد 3 را به طور کامل به شما توضیح دادیم. دریافت وام یکی از روش‌های مهم برای فرد بوده و به او در تحقق اهداف مالی و اجتماعی کمک می‌کند. وام‌ها می‌توانند فرصت‌های جدیدی، از جمله خرید مسکن، تحصیلات بالاتر، راه‌اندازی یک کسب و کار یا حتی پوشش هزینه‌های اضطراری را برای افراد فراهم کنند.  اگر مشتاق دریافت وام به صورت حضوری یا غیر حضوری هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنید، بهتر است به سایت وام افروز مراجعه کرده و با کارشناسان در ارتباط باشید تا آنها به طور کامل مراحل دریافت وام را توضیح دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات