پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

وام سند ملکی

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

داشتن یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

شرایط دریافت وام با سند ملکی

●حضور مالک به همراه کارت ملی و شناسنامه الزامیست
●ملک مسکونی در تهران، کرج و حومه باشد
سند تک برگ یا دفترچه ای باشد
پایان کار و بنچاق داشته باشد
●شش دانگ به نام یک نفر باشد
●در رهن نباشد
(این وام شامل اسناد تجاری ، اداری و زمین به هیچ عنوان نمی شود)

وام روی سند ملک چیست ؟

معمولا دریافت وام همیشه زمانبر و سخت بوده به خصوص زمانی که شما نیاز مالی شدیدی دارید. اما ما در وام افروز در سریعترین زمان ممکن بر روی اسناد قابل استناد شما وام پرداخت میکنیم. یکی از روش های راحت و سریع گرفتن وام حتی با مبالغ سنگین دریافت وام با سند مسکونی و ملکی و اداری است.در موسسه ما شما میتونید وام با سند خودرو هم دریافت کنید.

دریافت وام فوری با سند ملکی و سند مسکونی

در صورتی که شما سند ملکی و یا سند مسکونی و اداری داشته باشید میتونید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن روی سند خودتون وام فوری دریافت کنید. مبلغ وام با سند ملکی متغیر است و بستگی به ارزش ملک شما داره شما میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از ارزش گذاری روی ملک خودتون مبلغ مورد نظرتون رو دریافت کنید.

دریافت وام با سند ملکی در مجموعه وام افروز در سریع ترین زمان ممکن انجام میشه و بدون نیاز به هیچ نوع ضامن و یا چک می باشد.

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

چرا دریافت وام با سند ملکی ؟

با توجه به وضع بازار ملک و کم بودن خریدار ملک و شرایط سخت بانک ها برای پرداخت مانند ضامن های معتبر، داشتن حساب با کارکرد بالا، داشتن دسته چک، زمان بر بودن پرداخت وام، مراحل اداری زمان بر و طاقت فرسا، یکی از بهترین روش ها برای تامین نقدینگی مورد نیاز، گرفتن وام با سند ملکی و وام فوری میباشد. یعنی به جای فروش ملک می توانید با دریافت وام آزاد در کوتاه ترین زمان ممکن نقدینگی مورد نیاز خود را تامین کنید و همچنین از ملک مسکونی خود استفاده کنید.

همچنین شما میتونید برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون از وام طلا هم استفاده کنید.

وام با سند ملکی بدون ضامن

شاید در کشور ما شنیدن این جمله بدون ضامن کمی عجیب باشد. معمولا در بانک ها برای پرداخت وام نیاز به ضامن های خاصی هست که پیدا کردن آن ها هم کار راحتی نیست. ولی در موسسه ما پروسه انجام دریافت وام با سند مسکونی و یا ملکی و اداری، شما نیاز به هیچگونه ضامن ندارید و دغدغه پیدا کردن ضامن رو ندارید.

در واقع در دریافت وام با سند خانه اسناد شما ضامن شما هستند. در مجموعه وام افروز شما میتونید از ۲۰ میلیون تا ۲۰ میلیارد تومان در سریع ترین زمان ممکن وام دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: وام روی سند خودرو

مزایای دریافت وام روی سند ملکی

همان طور که گفته شد، مبلغ وام روی سند ملکی معادل ۵۰ تا ۶۰ درصد ارزش کارشناسی ملک شما می‌باشد.  گرفتن وام از بانک ها به شدت سخت و زمان بر و شرایطی طاقت فرسا دارد و برای کسانی که نیاز فوری به سرمایه دارند مناسب نیست. راه دیگر برای دریافت سرمایه آزاد موردنظر فروش ملک است ک در این شرایط بازار شاید این روش هم به نظر عاقلانه نباشد.

شما به جای فروش ملک می توانید وام با سند ملکی دریافت کنید و از فروش عجله ای ملک خود پرهیز کنید و همچنان از ملک استفاده کنید. برخی از مزایای دریافت وام سند ملکلی عبارت است از:

  • ملک برای شما باقی مانده و دیگر عجله ای برای فروش نیست. یعنی می توانید  از ملک خود استفاده کنید.
  • با با بالارفتن روز افزون قیمت ملک جلوی ضرر خود را بگیرید.
  • نیازی به داشتن هیچگونه ضامن ندارید. فقط شخص شما و داشتن سند ملکی برای دریافت وام کافی است.
  • نیازی به داشتن دسته چک ندارید.

با مراجعه به وام افروز، کارشناسان ما در مجموعه، ملک شما را بررسی و قیمت گذاری خواهند کرد. اگر مدارک و اسنادتان تکمیل باشد، قراردادی میان شما و وام افروز عقد می شود. لازم به ذکر است تمامی این قراردادها در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر وکیل انجام شده و بعد از عقد قرارداد و ضمانت گذاشتن سند، وام شما همان لحظه و فورا به حسابتان واریز می شود.

شماره تماس :

بیشتر بخوانید: وام طلا و سکه

دریافت وام با سند ملکی از بانک

شما می توانید با باز کردن حساب در بانک های ملت، سامان، رسالت، رفاه، پاسارگاد و … روی سند ملکی خود وام دریافت کنید. اما دریافت وام از این بانک ها زمان بر و پروسه طولانی دارند.

معمولا برای دریافت وام با سند خانه در این بانک ها شما نیاز دارید که حسابتون تراکنش مالی بالایی داشته باشد و امتیاز منفی در بانک ها نداشته باشید امتیاز منفی می تواند شامل چک های برگشتی و یا خوش حساب نبودن باشد.

همچنین برای دریافت وام از این بانک ها به غیر از سند ملک نیاز به ضامن های معتبر هم دارید که طبیعتا پیدا کردن این ضامن ها کار راحتی نیست.

پروسه دریافت وام از این بانک ها معمولا از یک ماه تا ۶ ماه زمان بر است. شما نیاز به ضامن های معتبر و امتیاز حساب بالا دارید تا بتوانید از این بانک ها وام با سند ملکی دریافت کنید. اما در دریافت وام با سند از مجموعه وام افروز شما وام کل پروسه شما در کمتر از یک الی دو روز انجام می شود.

بیشتر بخوانید: وام سیم کارت

پروسه دریافت وام با سند ملکی

پروسه دریافت وام فوری در مجموعه وام افروز در کمتر از دو روز انجام میشود. تمامی کارها در مجموعه ما و زیر نظر  وکلای با تجربه انجام شده و باقی کارها در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود. که مشکلی در پروسه پرداخت وام وجود نداشته باشد. تا شما با خیال راحت بتوانید وام را دریافت کنید.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند.

شماره تماس :

وام روی سند ملکی برای چه افرادی مناسب است؟

  • افرادی که ضامن کارمند ندارند.
  • کسانی که فرصت یا حوصله بروکراسی بانکی و طی کردن روند ادارای دریافت وام را ندارند.
  • افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند.
  • کسانی که چک کارمندی ندارند.
  • آن دسته از اشخاصی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند.
  • افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.

پرداخت وام با سند ملکی در مجموعه وام افروز در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتاٌ یک الی دو روز کاری زمان میبرد.برای اطلاع دقیق میتونید با شماره ۰۹۱۲1001537 تماس بگیرید.

برای دریافت وام با سند مسکونی یا ملکی از مجموعه وام افروز شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید. در واقع سند ملک شما ضامن شما است.

درصد سود بستگی به مبلغ درخواستی شما و شرایط شما دارد. برای اطلاع بیشتر از این مورد میتونید با شماره ۰۹۱۲1001537 تماس بگیرید.

در مجموعه ما پرداخت وام به صورت کاملا قانونی در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر موسسه ما و وکلای ما انجام میشود. هیچگونه مشکل قانونی و یا شرعی برای شما پیش نمی آید.

وام افروز

کلیه خدمات خود را در بخشهای ملک، خودرو، سیم کارت و طلا در قالب خرید و فروش و مبایع نامه رسمی و قانونی فی ما بین سر مایه گذار و سرمایه پذیران عزیز تهیه و تنظیم می گردد. خریدار با دو روش فروش اقساطی و یا اجاره به شرط تملیک و یا مضاربه ای از شخص فروشنده که سرمایه گذار می باشد که قبلا با هم به توافق رسیده اند منعقد می گردد.

شخص خریدار یا همان سرمایه پذیر با باز پرداخت کلیه اقساط و یا اجاره به شرط تملیک و تسویه حساب کامل کلیه اسناد و مدارک در اسناد رسمی به نام ایشان انتقال می گردد. لازم به ذکر است که سود سرمایه گذار طبق نرخ بنکداری طلا و سکه که 7 درصد اعلام گردیده محاسبه می شود و کارمزد مجموعه وام افروز طبق توافق طرفین و رضایت مندی طرفین معامله دریافت خواهد شد.

مجموعه وام افروز کلیه معاملات خرید و فروش و پرداخت سرمایه را بصورت خرید نقدی و فروش بصورت اقساطی و یا اجاره به شرط تملیک انجام می دهد.همچنین این شرکت با توجه به استفتائ از مراجع عالیقدر شیعه و الزام به رعایت مسائل شرعی و قانونی انجام می گیرد و هیچ منع قانونی و شرعی در معاملات خود ندارد.لازم به ذکر است که این شرکت دارای اینماد (نماد اعتماد تجارت الکترونیک)می باشد.

ما در کلیه مراحل در کنار شما سروران گرام خواهیم بود.

فهرست مطالب

بازدیدها: 13267