پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

پرداختی تمامی وام ها مخصوص تهران، کرج و حومه تهران می باشد.

وام سیمکارت

لطفا قبل از تماس، از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

داشتن یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

شرایط دریافت وام سیم کارت

در بخش زیر به شرایط دریافت وام سیمکارت اشاره شده است:

 • سیمکارت حتما 912 باشد.
 • پیش شماره سیمکارت مورد نظر باید کد ۱، ۲، ۳ و یا شماره های رند باشد.
 • سیمکارت باید وصل و بدون بدهی باشد.
 • حضور مالک سیمکارت در زمان انعقاد قرارداد به همراه کارت ملی الزامیست.

مدارک لازم برای دریافت وام سیم کارت

 
 • کارت ملی مالک سیمکارت به عنوان سند یا وکالتنامه محضری 
 • همراه داشتن سیمکارت بصورت فیزیکی (سیمکارت تا ۲۰ روز قبل نباید هیچگونه تعویض و یا تغییر نامی داشته باشد)

توجه کنید که برای دریافت وام سیم کارت هیچ گونه ضامن، چک، سفته و موارد دیگر نیاز نمی‌باشد و فقط باید موارد بالا را در حین درخواست وام سیم کارت به همراه داشته باشید.

همچنین پس از ارائه مدارک تمام روند ثبت درخواست و واریز مبلغ وام در کوتاه ترین زمان، در حدود ۱ ساعت انجام شده و مبلغ درخواست شده به حساب و شماره کارت  شما، واریز خواهد شد.

برای دریافت وام با سیم کارت باید چه مراحلی را طی کنیم؟

همواره جهت دریافت وام سیم کارت می‌توانید با یک تماس تمام اطلاعات مورد نیاز و سوالات متداول خود را از کارشناسان ما در وام افروز بپرسید. در ادامه تمام مراحل دریافت وام سیم کارت را ذکر نموده‌ایم:

 • تماس با کارشناسان ما برای ارزش گذاری قیمت خط سیم کارت
 • سوال کردن جهت دریافت مدارک مورد نیاز برای دریافت وام
 • گرفتن وقت قبلی جهت دریافت وام و تسهیلات مربوطه
 • انجام امور دفتری و اداری برای درخواست وام

 

بعد از طی کردن مراحل بالا مبلغ وام درخواستی به شماره کارت ارائه شده از سمت شما واریز خواهد شد.

 

وام سیم کارت

مزایای دریافت وام سیم کارت

مهم ترین مزیت وام سیم کارت این است که فوری و در کمترین زمان ممکن پرداخت می شود . در صورت داشتن شرایط لازم و بعد از عقد قرارداد ، مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود.

دومین مزیت آسان بودن شرایط دریافت این وام است . یعنی شما به هیچ گونه ضامن ، چک یا سفته نیاز ندارید. با داشتن سند مالکیت سیم کارت همراه اول کد یک ، دو یا سه ، به راحتی میتوانید 100 درصد ارزش آن را از ما دریافت کنید.
سومین مزیت این است که بعد از دریافت وام ، شما می توانید از سیم کارت خود استفاده کرده و آن را نزد خود نگه دارید.
از دیگر مزایای این وام این است که شرایط بازپرداخت کاملا انعطاف پذیر است. همچنین طبق نظر شما اقساط مشخص می شود.

از دیگر مزیت های وام سیم کارت موارد زیر می باشند :

  • امکان استفاده سیمکارت پس از دریافت وام 
  • مبلغ تسهیلات تا ۹۰٪ قیمت کارشناسی روز سیمکارت
  • دریافت وام بدون ارائه چک، سفته یا ضامن معتبر
  • مدت زمان بازپرداخت ۲ تا ۲۴ ماه 
  • دریافت تسهیلات کمتر از یکساعت بدون طی کردن مراحل اداری
  • پرداخت وام به شماره حساب معرفی شده توسط شما 

بیشتر بخوانید: وام روی سند ملکی

شماره تماس :

وام افروز

در شرایط اقتصادی کنونی کشور، پرداخت و گرفتن وام به امری بسیار سخت و غیرممکن تبدیل شده است. با این حال عموم مردم این امکان را دارند که با ضمانت گذاشتن سیم کارت خود وام دریافت نمایند. پرداخت وام بر روی سیم‌کارت ۹۱۲ معادل با ارزش آن در واقع ساده ترین و در دسترس ترین روش برای گرفتن انواع وام ها می‌باشد. شما می‌توانید این وام را از وام افروز دریافت نمود.

 

وام سیم کارت

وام سیم کارت چیست ؟

وام سیم کارت یک نوع روش دریافت وام می‌باشد که شما به اندازه 90 درصد ارزش سیم کارت خود وام دریافت می‌کنید. مزیت مهم وام سیم کارت این است که شما می توانید پس از دریافت وام همچنان بتوانید از سیمکارت خود استفاده کنید. با ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارت می توانید در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت کنید. این وام فرصتی را به شما میدهد که سیم کارت خود را نفروشید و بتوانید معادل 90 درصد ارزش آن وام دریافت کنید.

پروسه بازپرداخت این وام می‌تواند در اقساط 1 تا ۲۴ ماه طبق درخواست شما تعیین گردد که به خط‌های ۹۱۲ تعلق‌ می‌گیرد. مقدار این وام نسبت به رندی و پس شماره‌های بعدی خط سیم کارت شما تعیین خواهد شد. همچنین این قیمت گذاری نسبت به نیاز شما مشخص شده که می‌توانید آن را در صورت تناسب با ارزش قیمت سیم کارت خود بیشتر یا کمتر کنید.

شما با زدن سند مالیکت خط خود به نام شرکت وام دهنده، 90 درصد آن را می‌توانید وام بگیرید.

وام سیم کارت وام افروز در کوتاه ترین زمان ممکن، یعنی در مدت یک ساعت با داشتن مدارک مورد نیاز ، صورت می‌گیرد که در نهایت مبلغ تعیین شده، به حساب یا کارت بانکی شما واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وام روی سند خودرو

وام سیم کارت برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که ضامن کارمند ندارند.
 • کسانی که که فرصت یا حوصله طی کردن روند ادارای دریافت وام را ندارند.
 • افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند.
 • کسانی که چک کارمندی ندارند.
 • آن دسته از اشخاصی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند.
 • افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.

بیشتر بخوانید: وام طلا و سکه

وام سیم کارت به چه سیم کارت‌هایی داده می شود؟

وام تنها به دارندگان متقاضیان سیم کارت‌های دائمی ۰۹۱۲ تعلق می‌گیرد. یعنی سیم کارت های دیگری مانند ایرانسل ، تالیا و رایتل حتی با شرایطی مانند رند بودن خط و دائمی بودن سیم کارت توسط این وام ساپورت نمی شود. شما تنها می توانید با سیم کارت های همراه اول با پیش شماره ۰۹۱۲ دائمی درخواست وام سیم کارت بدهید.

اکثر این سیم کارت‌ها برای چند سال پیش هستند. به همین دلیل از ارزشمندی و رند بودن خاصی برخودار می‌باشند که منجر می‌شود سیم کارت شما محبوب شناخته شده و به آن در بازار قیمت های بالایی تعلق بگیرد. همانطور که گفته شد می توان از مزایای ارزش افزوده آن نیز بهره برد. کارشناسان ما در مجموعه وام افروز با بررسی سیم کارت و خط شما مقدار ارزش آن را برآورد کرده و به اندازه ارزش آن مبلغ وام را تعیین می کنند.

 

وام سیم کارت

شماره تماس :

زمان باز پرداخت وام سیم کارت

شرکت وام افروز سریع ترین و آسان ترین شرایط دریافت وام را برای شما متقاضیان عزیز فراهم کرده است . به شما این امکان را می دهد که خودتان زمان باز پرداخت و اقساط را بین 1 الی 24 ماه مشخص کنید. بعد از پرداخت اقساط ، سند مالکیت به نام خودتان زده می شود . در نتیجه شما هم سرمایه خود را حفظ کرده و هم مسئله مالی تان را حل کرده اید.

همچنین می‌توانید بعد از پرداخت اقساط خود مجدد وام سیم کارت با همان خط را تمدید نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص میزان سود هر وام می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید تا ضمن در اختیار قرار دادن اطلاعات وام‌های مختلف با توجه به شرایطتان، به درستی تصمیم گرفته و مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

شماره تماس :

چرا وام سیم کارت از فروش آن بهتر است؟

چرا وقتی می توانید معادل 90 درصد ارزش سیم کارت خود وام دریافت نمایید، اقدام به فروش کنید؟ چرا وقتی شرایط دریافت وام انقدر آسان و سریع برایتان فراهم شده، از آن استفاده نکنید؟ با ضمانت گذاشتن سیم کارت همراه اول خود، می‌توانید به راحتی وام فوری دریافت کرده و در نتیجه همچنان ارتباطات خود را حفظ کنید. هیچکس هم متوجه نمی‌شود که سیم کارت شما در ضمانت موسسه است و بعد از بازپرداخت وام سیم کارت، به صورت مجدد مالک آن می شوید.

مجموعه وام افروز بیش از ۱۵ سال است که در خصوص وام دهی با طلا ، سیم کارت و خودرو فعالیت دارد. بهترین شرایط را برای شما فراهم نموده تا در سریع ترین زمان و بدون نیاز به ضامن وام فوری دریافت نمایید.

دریافت وام یا فروش سرمایه ؟

معمولا زمانی که به مشکل مالی برمیخوریم یا نیاز به سرمایه برای کسب کار داریم اولین چیزی که به ذهنمان میرسید ، فروش سرمایه است. زیرا گرفتن وام از بانک و موسسات اعتباری ، شرایط سخت و زمان بری دارد. از طرفی همیشه پیدا کردن ضامن و داشتن چک و سفته ، یکی از دغدغه های متقاضیان وام بوده است.
با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تغییرات قیمت ارز ، فروش سرمایه هایی مثل طلا ، سیم کارت ، ملک و خودرو اشتباه جبران ناپذیریست. چه بسیار افرادی که با فروختن طلا ، سیم کارت یا خودرو خود ، دیگر قادر به خرید آن نیستند.
تا به حال به این فکر کرده اید که بدون فروش سرمایه هایتان راه حلی فوری برای مسئله مالی تان پیدا کنید؟
وام طلا ، وام سیم کارت و وام خودرو از جمله خدماتی هستند که ما به شما ارائه می دهیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن تامین نقدینگی کنید و مشکل مالی خودتان را حل کنید. لازم به ذکر است که کلیه قراردادها زیر نظر وکیل و در دفتر اسناد رسمی انجام شده و مبلغ وام در کمتر از یک ساعت به حساب شما واریز می شود.

شماره تماس :

آدرس برای مراجعه حضوری : تهران -میدان توحید-خیابان امیرلو-خیابان طوسی-بعد از تقاطع اسکندری-ساختمان پاسارگاد-پلاک 100-طبقه 5-واحد11

از کجا وام بگیریم ؟

مجموعه وام افروز یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه وام سیم کارت ، وام طلا و وام خودرو فعالیت می کند. با بیش از 15 سال تجربه ، مطمئن ترین شرایط دریافت وام در اختیار مشتریان قرار می دهد. از جمله مزیت های دریافت وام از شرکت وام افروز:

 • پرداخت فوری وجه وام در کمتر از یک ساعت
 • پرداخت وام به ارزش 90 درصد سیم کارت
 • انجام تمامی قراردادها زیر نظر وکیل و در دفتر استاد رسمی
 • دریافت کمترین میزان سود
 • انتخاب زمان و میزان اقساط بازپرداخت توسط متقاضی
 • باسابقه ترین و معتبرترین شرکت وام دهی

 

وام سیم کارت

شماره تماس :

ارزش سیم کارت همراه اولتان چقدر است ؟

میزان وامی که به شما تعلق می‌گیرد طبق ارزش سیم کارت تعیین خواهد شد که توسط کارشناسان ما در وام افروز انجام می‌شود. با توجه به شماره موبایل و خط شما، قیمت خط بررسی شده و دقیقا معادل همان مبلغ برای وام مشخص می‌شود. در صورتی که می خواهید از ارزش خط اطلاع یابید و بعد تصمیم خود را نهایی کنید، می توانید با ما تماس بگیرید تا با مشاورین خبره مبلغ خط را تخمین زده و سپس اقدام به وام سیمکارت کنید. لازم به ذکر است که مجموعه وام افروز علاوه بر وام سیم کارت، وام طلا و وام خودرو هم در اختیارتان قرار می‌دهد.

جمع بندی نهایی

وام سیم کارت یکی از آسان ترین و سریع ترین شیوه‌های دریافت وام می‌باشد که در سریع ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسد. به عبارتی سیم کارتی که در دست دارید یک سرمایه ارزشمند محسوب می‌شود که می تواند به سرعت و در مواقع ضروری میزان مبلغی که نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

شماره تماس :

وام افروز

کلیه خدمات در بخشهای ملک، خودرو، سیم کارت و طلا در قالب خرید و فروش و مبایع نامه رسمی و قانونی ما بین سرمایه گذار و سرمایه پذیران عزیز تهیه و تنظیم می گردد. یعنی خریدار با دو روش فروش اقساطی و یا اجاره به شرط تملیک و یا مضاربه ای از شخص فروشنده که سرمایه گذار می باشد که قبلا با هم به توافق رسیده اند منعقد می گردد و شخص خریدار یا همان سرمایه پذیر با باز پرداخت کلیه اقساط و یا اجاره به شرط تملیک و تسویه حساب کامل کلیه اسناد و مدارک در اسناد رسمی به نام ایشان انتقال می گردد.

لازم به ذکر است که سود سرمایه گذار طبق نرخ بنکداری طلا و سکه که 7 درصد اعلام گردیده، محاسبه می شود. کارمزد مجموعه وام افروز طبق توافق طرفین و رضایت مندی طرفین معامله دریافت خواهد شد.

 

وام سیم کارت

فهرست مطالب

بازدیدها: 10067